Про компанію

Наша компанія є офіційним представником ORICO в Україні. Наш досвід роботи з виробником почався в 2015 році і з того часу ми не змогли переконати себе в альтернативних варіантах і пошуку дешевшої продукції.


ORICO Technologies Co є одним із провідних світових виробників комп'ютерної периферії та цифрових аксесуарів, чий бренд заснований на інноваційній концепції «Easy Your PC».


Компанія ORICO, яка спеціалізується на чудових електронних продуктах і аксесуарах, володіє найбільш повними комп'ютерними периферійними пристроями та цифровими аксесуарами, включаючи накопичувачі, концентратори, зарядні пристрої, захисні фільтри, батареї та інші аксесуари.


Інтегрований галузевий ланцюжок ORICO з досліджень і розробок, складання продукції і просування на ринку можуть запропонувати інноваційні продукти, які задовольняють потреби користувачів.


Якісне обслуговування клієнтів і післяпродажна технічна підтримка — це наш принцип роботи.


ORICO — це не стільки бренд, скільки винахідлива філософія. Він підкреслює так звану моду в світі технологій і весь час стає передовою тенденцією ринків, концентруючись на кожній деталі продукту, щоб дати Вам можливість оцінити якість, зручність і технологічність товарів.


Ми розвиваємося разом із одним з найбільших світових виробників і не збираємося зупинятися!