USB 2.0 концентратор на 30 портов (IH30P)

Промисловий зарядний пристрій - концентратор на 30 USB портів.

Можливість одночасної зарядки і синхронізації пристроїв (передачі даних). Загальна вихідна потужність зарядної станції 300 Вт. За одночасного підключення 30 пристроїв забезпечується сила струму до 2 ампер на кожен порт.

Два режими роботи на вибір. Більшість пристроїв легко визначаються зарядною станцією і працюють в одночасному режимі зарядки і синхронізації. На випадок, якщо девайс НЕ буде одночасно заряджатися і передавати дані передбачено роздільне використання режимів зарядки і синхронізації. 

У будь-який момент можна перемкнути з режиму зарядки в режим синхронізації за допомогою перемикача на лицьовій панелі пристрою. У режимі синхронізації, що подається на один USB порт, сила струму дорівнює 0,5 ампер.

Зарядна станція підтримує Plug&Play. Для синхронізації з комп'ютером зовнішніх пристроїв спеціальних драйверів не потрібно. Можна одночасно працювати з великим числом девайсів, не турбуючись про кількість USB портів на ПК.

Вбудований автоматичний регулятор 12-5 V гарантує безпеку використання самої зарядної станції і підключених до неї пристроїв. Можливості зарядної станції дозволяють одночасно підключати і використовувати різні пристрої. Наприклад: зовнішній HDD/SSD диск, флешку, картрідер, клавіатуру, мишку, смартфон, принтер, планшет, powerbank тощо.

Для більш ефективного відведення тепла і запобігання перегріву пристрою, на корпусі передбачені вентиляційні решітки. Корпус зарядної станції виконаний з металу високої якості і спеціальна технологія фарбування корпусу шляхом напилення значно збільшують стійкість до корозії, і, як наслідок, термін служби  пристрою. Завдяки фіксуючим кріпленням, зарядна станція може бути встановлена ​​не тільки на столі, але і бути розміщена на стіні або в серверній.

Вбудований блок живлення потужністю 300 Вт має сертифікат безпеки 3С. Безпека пристрою підтверджена сертифікатами CE і RoHS.Виготовлення
Матеріал PCB + метал
Сертифікація CE/FCC/RoHS
Комплектація
Адаптер живлення Вихідна потужність пристрою 300 Вт
Роз'єми
USB виходів 30
Вихід Type-A USB 2.0
Вхід 90-130V/200-250V AC 47-63Hz Type-B USB 2.0
Сумісність
Підтримка Plug & Play Так

Написати відгук

Примітка: HTML розмітка не підтримується! Використовуйте звичайний текст.
    Погано           Добре
Захист від роботів

USB 2.0 хаб промисловий на 30 портів (ORICO IH30P)

  • 12425 грн.


Доступні варіанти


USB hub, USB хаб, USB концентратор, USB 2.0